
IP65 Вимикач зовнішній одноклавішний прохідний сірий VIDEX BINERA
185 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вимикач VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-BNW11P-G |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість клавіш | Одноклавішний |
| Кількість у внутрішньому коробі | 10шт |
| Кількість у коробі | 100шт |
| Матеріали | Поліпропілен, поліамід, полікарбонат, залізо, латунь, срібло |
| Напруга | 250 V |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розміри | 63мм х 73мм х 50мм |
| Серія | BINERA |
| Сила струму | 10АX |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прохідний |
| Тип монтажу | Накладний |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴




