Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації
і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть
вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-BNSK2TVSATE-BG |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20шт |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід (монтажна частина) |
| Модифікація | Подвійна |
| Напруга | 24V DC |
| Опір | 75 Ом |
| Розміри | 86мм х 86мм |
| Серія | BINERA |
| Сила струму | 0.5А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | TV+SAT |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Частота | 5-2400 MHz |
Информация для заказа
- Цена: 1 048 ₴






