
Вимикач двоклавішний з підсвіткою білий TITANUM STANDARD
120 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вимикач TITANUM STANDARD - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TF-ST-SW2L-W |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Кількість клавіш | Двоклавішний |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20шт |
| Кількість у коробі | 160шт |
| Матеріали | Полікарбонат (фронтальна частина), поліамід (монтажна частина), срібло+мідь (матеріал контактів), сталь, залізо, латунь |
| Напруга | 250 V |
| Особливості | З підсвіткою |
| Розміри | 86 х 86 х 46.5mm |
| Серія | TITANUM STANDARD |
| Сила струму | 10АX |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴




