
Розетка одинарна з заземленням і кришкою біла TITANUM STANDARD
51,22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5504010
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розетка TITANUM STANDARD - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TF-ST-SK1GC-W |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Заземлення | + |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20шт |
| Кількість у коробі | 160шт |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід, сталь, залізо, латунь |
| Модифікація | одинарна |
| Напруга | 250 V |
| Особливості | З кришкою |
| Розміри | 86 х 86 х 49mm |
| Серія | TITANUM STANDARD |
| Сила струму | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | З заземленням |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 51,22 ₴




