Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Білий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Номинальный ток | 10 A А |
| Мощность | 2300 Вт |
| Ресурс виробу | 40000 циклів |
| Температурний діапазон | 0 ... +40°С |
| Технічні особливості | Батарея резевного живлення Ni-Mh 1,2V |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 548,83 ₴




