
Светильник светодиодный Biom SMART SML-R08-80 3000-6000K 80Вт с д/у
1 631,70 ₴
- В наличии
- Код: SML-R08-80
- +380 (50) 677-22-79
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный Biom SMART SML-R08-80 3000-6000K 80Вт с д/у |
|---|---|
| Потужність | 80 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Колір світіння | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500х70 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Інфрачервоний (IR) |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Так |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Тип світлодіодів | SMD |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R08-80 відноситься до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Прилад має округле виконання та білий прозорий плафон, обрамлений гранованим малюнком. Залежно від конкретної колірної температури лицьова панель буде міняти свій відтінок – від теплого до холодного. Доступний інтервал – від 3000 до 6000 К.
Світильник розрахований на потужність 80 Вт, однак за рівнем фактичної яскравості анітрохи не поступається освітлювальному приладу на 720 Вт. При світловому потоці у 6400 лм, його світловіддача становить 80 лм/Вт. Індекс передачі кольору виробу встановлений на позначці 80 одиниць, а кут розсіювання променів підвищений до 170° за рахунок застосування особливих лінз для світлодіодів.
Плафон світильника виконаний з полікарбонату, а арматура з металу. Його діаметр дорівнює 50 см при товщині всього виробу у 7 см. Експлуатаційний ресурс оцінюється у 40 000 годин.
Інфрачервоний пульт поставляється разом зі світильником. Він має радіус дії п'ять метрів та дозволяє споживачу віддалено змінювати яскравість, колірну температуру або певний режим роботи приладу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 1 631,70 ₴







