Світильник ПВЗ модульний EH-LT-3047 від компанії ElectroHouse виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням новітніх технологій і відповідає світовим і українським стандартам якості. Цей світильник герметичний і має високий ступінь пило і вологозахисту. Завдяки цим властивостям і модульній конструкції він може використовуватися для освітлення виробничих приміщень, офісів, різних торгових приміщень, виставкових залів і приміщень громадського призначення. Але сфера застосування не обмежується цими областями. Світильник ПВЗ модульний 40 Вт 120 см 6500К 3200 Лм IP65 можна використовувати й в побуті, наприклад, для освітлення кухні, ванної кімнати або для освітлення гаража.
Цей Led-світильник має естетичний сучасний зовнішній вигляд і тривалий термін служби. Крім того, цей модульний світильник економічний (потужність 40 W при світловому потоці 3200 Lm) і безпечний у використанні. Світлодіоди не випромінюють ультрафіолет, тому він безпечний для зору і від випромінюваного ним світла не будуть вицвітати фарби та жовтіти пластик. Його колірна температура - 6500K. Довжина пристрою - 1,2 м.Особливості конструкції світильника дозволяють єднати кілька модулів, завдяки цьому легко створити в приміщенні світлові лінії будь-якої складності. Ця особливість дозволить реалізувати будь-яке дизайнерське рішення і допоможе зробити навіть самий скромний інтер'єр впізнаваним і таким, що запам'ятовується.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2,7 см |
| Длина | 120 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Мощность | 40 Вт |
| Световой поток | 3200 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Тип | Лінійні світильники, Промислові світильники |
| Тип светильника | ПВЗ |
| Ширина | 4 см |
- Цена: 652,50 ₴



