
DIN рейка довжина 1 м . Товщина 1 mm
71,69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-DIN-1X1
- +380 (50) 677-22-79
DIN рейка EH - DIN -1Х1 від компанії "ElectroHouse" призначена для швидкої установки на неї різних видів модульного електрообладнання, як наприклад УЗО, ДИФ автомати, автоматичні вимикачі і так далі в електрощитах, настановних коробках, електрошафах. Але цим можливості застосування цього пристрою не обмежуються, так само на неї можна кріпити клеми, шини, електричні розетки, електричні лічильники і багато що інше. Цей пристрій неймовірно простий, а тому і надійне. Завдяки своїй формі, по виду профіль DIN рейки нагадує рейку, вона дістала ще одну назву - DIN -рельса. Завдяки використанню цього пристрою монтаж модульного електроустаткування неймовірно швидкий і не вимагає додаткових інструментів - воно просто защипується на DIN -рейці, що набагато швидше і зручніше чим при використанні гвинтового кріплення. Усього пару секунд потрібно для установки одного модуля. Та і обслуговування електрощита стає набагато безпечніше, комфортніше і швидше - знову ж таки, не треба відкручувати гвинти для від'єднання пристрою. Для цього вимагається зрушити в низ фіксатор приладу і зняти пристрій з DIN рейки, що теж займе не більше пари секунд. Крім того, переважна більшість сучасного модульного електроустаткування адаптована для установки на DIN рейку і шукати щось особливе не доведеться. Конструктивно DIN рейка є металевим профілем складної форми з перфорацією по усій довжині, що призначається для монтажу DIN рейки на поверхню за допомогою гвинтів або ж саморезов. Виготовлена з оцинкованої вуглецевої сталі. Може експлуатуватися при температурі від - 60 до 60оС при середньому значенні відносної вологості не більше 90%. Ця модель DIN рейки має довжину 1 метр і товщину 1 мм. Висоту - 7.5 мм. Ширину - 35 мм. Має 7 отворів для кріплення розміром 20х6, 5 мм. Відноситься до типу Ω. Цей пристрій простий, надійний і комфортний в експлуатації і відповідає світовим і європейським стандартам якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,316 кг |
| Вид | DIN-рейки, Аксесуари до щитів |
| Высота | 7,5 мм |
| Длина | 1 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | Оцинкованная сталь |
| Температурний діапазон | -60...+60°С |
| Толщина | 1 mm |
| Ширина | 35мм |
- Цена: 71,69 ₴
