Блок живлення OEM DC12 20W 1,67А FTR-20 призначений для трансформації стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок. Дана модель має вихідний струм величиною 1,67 А та діапазон напруг живлення від 170 до 240 В.
Охолодження у даного виробу пасивне, корпус виготовлений з металу. Блок живлення має гарний вологозахист та відповідає стандарту IP67. Габарити виробу 182х29х20 мм.
Пристрій належить до товарів стандартного класу якості від китайського виробника. Заводська гарантія поширюється на півроку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001455 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP67 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назва | Блок питания OEM DC12 20W 1,67А FTR-20 герметичный |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 20 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 182×29×20 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1.67 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 4.37 |
Информация для заказа
- Цена: 194 ₴



