Даний блок живлення має потужність 800 Вт і обладнаний активним охолодженням. Вхідна напруга становить 170-240 В, вихідна – 12 В при силі струму 66,5 А. Корпус виробу виготовлений з металу, клас захисту – IP20. Блок живлення може використовуватися для організації підсвічування за допомогою світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону і для інших пристроїв з низьким вхідним вольтажем.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011669 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назва | Блок питания OEM DC12 800W 66.7А TR-800 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 800 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 242×131×69 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 66.7 A |
| Тип охлаждения | Активне |
| Ціна | 70.00 |
Информация для заказа
- Цена: 3 115 ₴



