
Блок питания OEM DC12 60W 5А STR-60 узкий
169 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00011670
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення OEM STR-60 належить до групи вузьких БЖ з перфорованим корпусом. Дані пристрої необхідні для підключення світлодіодних стрічок та мають робочу напругу в діапазоні від 170 до 240 В, видаючи на виході 12 В постійного струму. Корпус даної моделі виконаний з металу та пристосований виключно до пасивного охолодження. Через негерметичність апарату, його не рекомендується застосовувати в місцях, куди може потрапити волога або є великі скупчення пилу. Якщо планується, що прилад буде експлуатуватися на відкритому повітрі або в дуже вологому приміщенні, від покупки даної моделі слід відмовитися на користь герметичних БЖ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011670 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок питания OEM DC12 60W 5А STR-60 узкий |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 60 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 159×41×32 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 4.27 |
Информация для заказа
- Цена: 169 ₴


