
Блок питания OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick
221 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00011679
- +380 (50) 677-22-79
Блок живлення OEM LTR-48 є одним з двох найбільш довгих пристроїв в своїй лінійці. Дана серія адаптована для застосування в інтер'єрах: підсвічування стель, сходів, кухонних меблів, побутової техніки та ін. При невеликій товщині та ширині (17х18 мм) ця модель має 28 см в довжину й призначається для прихованого монтажу в приміщеннях. Потужність виробу становить 48 Вт при силі струму 4 А та вихідній напрузі 12 В. Живиться пристрій від мережі з допустимими перепадами напруги від 176 до 265 В. Виріб відповідає стандарту захисту IP20 і підійде для роботи в звичайних побутових умовах. Охолодження блоку живлення організовано природним чином, за рахунок металевого корпусу, виконаного з алюмінію, який добре проводить тепло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011679 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Назва | Блок питания OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 48 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 280х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 5.60 |
- Цена: 221 ₴


