
Усилитель RGBW OEM AMP16А (4*4кан)
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00011667
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підсилювач RGBW OEM AMP16А застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Даний прилад розрахований на граничну потужність 192 Вт та забезпечує вихідну силу струму величиною 16 А. Робоча напруга пристрою 12-24 В.
Розглянута модель поставляється споживачеві без пульта. Корпус виробу виконаний з металу та має габарити 82х65х25 мм. Кількість робочих каналів – 4 штуки, число зон управління – одна.
Пристрій виготовлений на стандартному рівні якості та має заводську гарантію терміном на півроку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011667 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 4 канала |
| Назва | Усилитель RGBW OEM AMP16А (4*4кан) |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 192 W |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Розмір корпусу | 82х65х25 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 16A (4A/канал) |
| Ціна | 6.72 |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴





