
Усилитель RGB OEM AMP24А m
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000617
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підсилювач RGB OEM AMP24А m застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Він має електричну потужність 288 Вт та силу струму на виході величиною у 24 А: по 8 А на кожен свій канал. Напруга живлення приладу складає 12 В постійного струму.
Корпус виробу виконаний з металу та має розміри 106х65х25 мм. Пульт дистанційного керування до комплекту поставки не входить. Число каналів – 3 штуки, кількість функціональних зон – одна.
Дана модель виконана на стандартному рівні якості та має заводську гарантію півроку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000617 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Усилитель RGB OEM AMP24А m |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 288 W |
| Робоча напруга | DC 12-24 V |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 24A (8A/канал) |
| Ціна | 5.60 |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴



