
Светодиодная лента NEON 220В JL 2835-120 Y IP65 желтый, герметичная, 1м
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00012224
- +380 (50) 677-22-79
Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 Y застосовується для створення зовнішнього та внутрішнього контурного підсвічування, а також світлового декорування об'єктів. Робота виробу базується на світінні світлодіодів типу SMD2835, завдяки чому істотно підвищені яскравість та рівномірність результуючого світіння. Напруга живлення моделі – 220 В, клас захисту – IP67.
Відтінок світіння та розсіювач у даної моделі жовті. Кут поширення променів доведений до 120°. На одному метрі шнура розташовано 120 діодів, а питоме споживання енергії такою ділянкою – 9,6 Вт/м.
Різати шнур припустимо виключно за особливими заводськими мітками з інтервалом у один метр. Загальна довжина стрічки у одній котушці – сто метрів. Габарити моделі – 8х16х10 мм. Прогнозований термін служби світлодіодів без відчутного падіння яскравості – 25 тисяч годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Желтый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012224 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Светодиодная лента NEON 220В JL 2835-120 Y IP65 желтый, герметичная, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Размер | 8х16х10 |
| Потребляемая мощность | 9,6 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 25000 ч лет |
| Ціна | 1.89 |
- Цена: 75 ₴



