
Светодиодная лента NEON 220В JL 2835-120 A IP65 золотой, герметичная, 1м
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00012226
- +380 (50) 677-22-79
Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 A застосовується для створення зовнішнього та внутрішнього контурного підсвічування, а також світлового декорування об'єктів. Завдяки використанню світлодіодів типу SMD2835, виробникові вдалося домогтися максимальної рівномірності та м'якості світіння. Робоча напруга стрічки – 220 В, клас захисту – IP67.
Виріб випромінює світло з золотим відтінком, розсіювач моделі також золотий. Кути розсіювання променів – 120°. Кількість діодів на один погонний метр шнура – 120 шт, питома потужність того ж відрізка – 9,6 Вт.
Розглянута модель поставляється у котушках по 100 метрів з можливістю різання кратно одному метру. Клас якості продукції – «Стандарт», прогнозований термін служби без істотного зниження первісної яскравості світлодіодів – 25 тисяч годин. Гарантійний термін – 18 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012226 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет свечения | Золотий |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Светодиодная лента NEON 220В JL 2835-120 A IP65 золотой, герметичная, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Размер | 8х16х10 |
| Потребляемая мощность | 9,6 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 25000 ч лет |
| Ціна | 1.89 |
- Цена: 75 ₴



