
Светодиодная лампа Biom BT-546 G45 4W E14 4500К матовая
31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001416
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця світлодіодна лампа має цоколь типу «міньйон» (стандарт Е14). Форма колби виробу – куля, форм-фактор G45. Потужність даної моделі складає 4 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001416 |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom BT-546 G45 4W E14 4500К матовая |
| Мощность | 4 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 360 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.88 |
Информация для заказа
- Цена: 31 ₴
