Дана світлодіодна лампа має цоколь типу Е27 і свічкоподібнуформу колби, що відповідає стандарту С37. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 3000 К, тобто, належить до теплої частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у більшість стандартних люстр, настільних ламп і настінних світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001425 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom BT-567 C37 7W E27 3000К матовая |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 7 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.95 |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴




