
Светодиодная лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000К матовая
34 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00005425
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця світлодіодна лампа має контактний цоколь типу GU5.3. Форма колби виробу – рефлектор з плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність даної моделі складає 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 3000 К, тобто, належить до теплої частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установкидо вбудовуваних стельових світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00005425 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000К матовая |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 7 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Ціна | 0.95 |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴


