
Светодиодная лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC/DC12
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001287
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC / DC12 - це ефективне рішення для витончених дизайнерських світильників і люстр. Головна перевага даної led лампи це тривалий термін служби (до 40000 годин). З цією лампою Ви позбудетеся від необхідності міняти галогенки щомісяця. Серія ламп Biom G4 сумісна з усіма типами трансформаторів і може працювати як при постійній, так і змінній напрузі. Безпечна температура експлуатації 55 - 70 ° C, широкий кут розсіювання світла 360 °, компактні габаритні розміри, природне відображення кольорів (CRI> 95) - все це необхідно так само враховувати при виборі лампи. Вона випромінює тепле світло, яке добре підходить для домашнього використання.
Гарантія - 2 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001287 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC/DC12 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 3.5 W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 330 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.09 |
Информация для заказа
- Цена: 49 ₴


