
Светодиодная лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200К G13 стекло матовое
87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001308
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу G13 і трубчасту форму колби, що відповідає стандарту Т8. Потужність цієї моделі складає 9 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 6200 К, тобто, належить до холодної, навіть трохи синюватою частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального скла з матовим покриттям. Модель підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісних приміщеннях і у сфері торгівлі. Лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001308 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 152 W |
| Материал корпуса | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200К G13 стекло матовое |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 18 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 1620 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 2.45 |
Информация для заказа
- Цена: 87 ₴


