
Светодиодная лампа Biom T8-GL-600-9W NW 4200К G13 стекло матовое
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001461
- +380 (50) 677-22-79
Лінійна світлодіодна лампа Biom T8-GL-600-9W NW - інноваційне, високотехнологічне і екологічно безпечне джерело світла, призначене для загального освітлення, локального підсвічування і декоративного освітлення. Є повноцінною заміною люмінесцентних ламп Т8 з цоколем G13 в світильниках типу ЛПО, ЛСП або інших.
Світлодіодні лампи Т8 є готовим рішенням для заміни люмінесцентних ламп в растровому світильнику. Технічні і світлові показники задовольняють вимогам норм освітленості по ДБН і СНіП, не вимагають додаткового проектування освітлення.
Переваги світлодіодної лампи LED:
-встановлений якісний драйвер, який забезпечує стабільну роботу і стабільний світловий потік.
-Коефіцієнт пульсації драйвера <5%;
-коефіцієнт потужності - 0,95 (COScp = 0.95) що знижує втрати на реактивну складову в електричній мережі;
-кут розсіювання 270⁰;
-Економія енергії як мінімум в 2 рази в порівнянні з люмінесцентними аналогами;
-Не вимагають утилізації, так як не містять ртуті.
Розсіювач - матовий. Колір світіння - холодний білий.
Гарантія - 2 роки.
Обов'язковою умовою виконання гарантійних зобов'язань при заміні люмінісцентних ламп формату Т8 на світлодіодні лампи, є видалення при первинному монтажі з ланцюга світильника ПРА і ЕПРА (дросель і стартер).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001461 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Материал корпуса | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom T8-GL-600-9W NW 4200К G13 стекло матовое |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 9 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4200 К |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 1.61 |
- Цена: 65 ₴


