Дана світлодіодна лампа має стандартний цоколь Е27 і кулясту форму колби, що відповідає стандарту G45. Потужність цієї моделі складає 9 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра, може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012229 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom BT-584 G45 9W E27 4500К матовая |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 9 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 1.08 |
Информация для заказа
- Цена: 37 ₴

