
Светодиодная лампа Biom BT-554 R50 7W E14 4500К матовая
53 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00012233
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу Е14 («міньйон») і форму колби у вигляді великого гриба, що відповідає стандарту R50. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра, може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012233 |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom BT-554 R50 7W E14 4500К матовая |
| Мощность | 7 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 630 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | R50 |
| Ціна | 1.36 |
Информация для заказа
- Цена: 53 ₴
