
Светодиодная лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001373
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220 це відмінне рішення для витончених дизайнерських світильників і люстр. Але найголовніше - вам не доведеться раз на місяць міняти ці лампочки на відміну від традиційних галогенок, адже ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне приємне нейтральне біле світло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001373 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 3 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 240 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.26 |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴



