
Светодиодная лампа Biom G9 5W 2508 3000K AC220
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001374
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна лампа G9 розроблена за новітньою прогресивною технологією Chip-on-Board являє собою джерело яскравого і в той же час енергоефективного та безпечного для здоров'я світла. Дана технологія покликана замінити не тільки старі галогенні лампи, а й увійти в наше життя. Звичні світлодіодні лампи виготовляються на основі окремих світлодіодів. Без частки сумніву можна стверджувати, що ці лампи наповнять ваш будинок світлом, а як відомо світло це комфорт і затишок житла. Ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне тепле біле світло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001374 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom G9 5W 2508 3000K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 5 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 450 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип светодиодов | COB |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.61 |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴

