
Светодиодная лампа Biom G4 5W 2508 4500K AC220
62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00010036
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця світлодіодна лампа має цоколь типу G4. Форма колби виробу – маленька капсула. Потужність даної моделі складає 5 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності. Робочий вольтаж виробу – 220 В змінного струму. Модель підійде для установки у декоративні люстри, невеликі світильники і бра. Лампа може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00010036 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Светодиодная лампа Biom G4 5W 2508 4500K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 5 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 450 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип светодиодов | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.40 |
Информация для заказа
- Цена: 62 ₴



