
Блок питания OEM DC12 24W 2А PL
131 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000184
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 24W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки і контролерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000184 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок питания OEM DC12 24W 2А PL |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 24 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 74×85×34 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 2.94 |
Информация для заказа
- Цена: 131 ₴


