
Блок питания OEM DC12 36W 3А PLC
190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000186
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 36W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000186 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок питания OEM DC12 36W 3А PLC |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 36 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 120×45×35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 4.27 |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴


