
Блок питания OEM DC12 60W 5А PLC
231 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000187
- +380 (50) 677-22-79
Блок живлення OEM DC12 60W 5А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Максимальна електрична потужність моделі – 60 Вт, вихідна сила струму – 5 А. Виріб може працювати при напрузі у діапазоні 170-240 В.
Корпус виробу виготовлений з пластику підвищеної міцності. Примусовий тепловідвід не передбачений, прилад охолоджується шляхом природної тепловіддачі у оточуюче середовище. Розглянута модель негерметична, клас її захисту – IP20.
Пристрій випускається китайським виробником та відповідає стандартній категорії якості продукції. Гарантійний термін складає 6 місяців. Розміри приладу – 120х55х35 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000187 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок питания OEM DC12 60W 5А PLC |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 60 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 5.46 |
- Цена: 231 ₴


