
Блок питания OEM DC12 96W 8А PLC
392 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000841
- +380 (50) 677-22-79
Блок живлення OEM DC12 96W 8А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Дана модель розрахована на номінальну потужність величиною у 96 Вт. Вона працює при напрузі у діапазоні 170-240 В та забезпечує вихідну силу струму 8 А.
Корпус виробу виконаний з міцного технічного пластику, перфорація відсутня. Охолодження працюючого приладу досягається шляхом його природного теплообміну з повітрям навколишнього середовища. Клас захисту пристрою – IP20, блок живлення не герметичний.
Розміри виробу – 135х56х35 мм. Рівень якості виконання – «Стандарт». Прилад зроблений китайською компанією. Гарантійний термін на товар становить 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000841 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок питания OEM DC12 96W 8А PLC |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 96 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 135×56×35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 8.82 |
- Цена: 392 ₴


