
Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-24-3535-120-RGB-20, негерметичная, 1м
156 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00022696
- +380 (50) 677-22-79
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Стрічка має 120 діодів на метр, що в значній мірі покращує рівномірне світлення різними кольорами. Цей виріб має споживану потужність 17 Вт/м та кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Тип светодиодов | SMD3535 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022696 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-24-3535-120-RGB-20, негерметичная, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 8х2 мм |
| Потребляемая мощность | 17 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 35000 ч лет |
| Ціна | 3.78 |
- Цена: 156 ₴





