Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP44 |
| Бренд | Mi Light |
| Висота корпусу | 85 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина корпусу | 45 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 4 зони |
| Кількість каналів | 2 канали |
| Особливість | Без пульта |
| Потужність | 120 Вт |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Радіус дії | 30 м |
| Робоча напруга | 12 V |
| Струм на виході | 10 А |
| Тип | Радіо (RF) |
| Ширина корпусу | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴




