
Датчик інфрачервоний PIR прямий ON / OF 12-24V 3A з регулюванням яскравості
133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптичні датчики серії призначені для створення LED світильників за допомогою світлодіодної стрічки або лінійок та алюмінієвого профілю. Датчики монтуються безпосередньо у профіль. Принцип роботи датчиків заснований на відображенні випромінюваних ним інфрачервоних (ІЧ) променів від розташованих на відстані до 5 або 10 см предметів. Таким чином помах руки або відкривання-зачинення дверцят шафи призводить до спрацювання датчика. При встановленні датчика, що розташовується перпендикулярно площині світильника, в розсіювачі світильника робиться прямокутний отвір у зоні розташування датчика (щілина) для забезпечення вільного проходження ІЧ випромінювання.- Оптичний вимикач для світлодіодних світильників. Включає стрічку, якщо провести рукою над датчиком. Якщо провести рукою над датчиком повторно — вимикає стрічку.
Зміна режиму.Щоб змінити режим (плавне або різке включення/вимикання)потрібно провести комбінацію з довгих коротких заслін опто-датчикарукою:- довгий заслін - піднести руку до датчика на відстань 1-5 см і утримувати не менше 5 секунд, прибрати руку; - короткий заслін - піднести руку до датчика на відстань 1-5 см і утримувати 1-2 секунди, прибрати руку;Комбінація для перемикання режиму:короткий-довгий.● Струм у режимі очікування: <5 мА● Збереження стану вимикача при вимкненні живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP20 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 21 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 35 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 120 W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 10 А |
| Тип | Сенсор руху (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴



