
Комплект алюмінієвого профілю ПФ-20 кутовий розсіювач 2м
147 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект алюмінієвого профілю ПФ-20 кутовий розсіювач 2 м
Для всіх LED стрічок, за винятком 4,8 Вт, а також для LED лінійок 12V рекомендується експлуатація профілю.
Перелік діодних продуктів, представлених на внутрішньому ринку, регулярно зростає і тепер виготовляється безліч додаткових та супутніх виробів для якісного вживання діодних технологій. Серед них необхідно відзначити важливість профілю для стрічки LED. Такий виріб призначений для встановлення LED освітлення. Алюмінієвий профіль є корпусом для діодної стрічки та також відводить тепло від неї. Додатково профіль допоможе вам встановити щільну стрічку.
Технічні дані:
Тип: профіль для діодної стрічки
Спосіб монтажу: накладний
Колір: сірий
Країна-виробник: Китай
У збірку цього профілю входять:
профіль;
розсіювач довжиною 2 м
Як бачимо, серед виняткових параметрів профілю ми сміливо можемо виділити:
відведення надмірної температури від діодних продуктів;
зручність монтажу;
красивий та вдалий корпус;
можливість розрізати профіль;
декорування;
комфорт зору.
Області експлуатації:
меблевий ринок;
торгівельно-виробниче обладнання;
область реклами;
будівельний бізнес;
автотюнінг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 12,3 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Клас якості | Standart |
| Материал корпуса | Алюміній |
| Монтажна ширина | 12,3 мм |
| покриття | Анодований |
| Тип | Кутовий |
Информация для заказа
- Цена: 147 ₴



