
Лід стрічка 220 В фіолетова smd 2835 48LED/м 6Вт/м IP65, 1м
45,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна стрічка # 12-P AVT-48P2835-220V-5W/m IP65 5mm
Зверніть увагу: світлодіодна стрічка моргаюча, з перемиканням режимів!
Мабуть, найпопулярніший вид LED освітлення — це світлодіодна стрічка. Продукт орієнтований застосування на вулиці для довгих ланцюгів, в основному — від 10 м та більше. Дану стрічку не рекомендують використовувати у приміщеннях. А ось для зовнішнього декоративного застосування вона чудово підійде.
Дану світлодіодну стрічку можна застосовувати при підвищеній вологості для підсвічування будівель або будівель. Значно зросла популярність цього виробу реклами. Колірний спектр свічення стрічки настільки великий, що дозволить вам створити неповторне декоративне освітлення. Стрічка # 12-P AVT-48P2835-220V-5W/m IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами.
Представлена стрічка не потребує блоку живлення, підключається до мережі 220В через адаптер. Увага! Адаптер живлення не входить до комплекту та купується додатково.
Технічна характеристика LED стрічки:
Тип діода: SMD2835
Кількість світлодіодів: 48 шт./м
Потужність: 5,3 Вт/м
Світловий потік: 960 люмен/м
Рівень вологозахисту: IP65 — двосторонній герметик
Кут свічення: 120 градусів
Робоча температура: -20...+30 °С
Гарантія: 12 місяців
Напруга: 220 В
Розмір корпусу: 9мм * 5мм
Розмір діодів: 28*35
Термін служби світлодіодів: 30 тис. годин
Кратність різання: 1 м
Клас стрічки: AVT
Колір світіння: рожевий
Переваги представленої LED стрічки:
Можливість за допомогою конектора послідовно підключати в один ланцюг від 1 до 50 м стрічки без використання додаткових блоків живлення та підсилювачів.
Вологозахищеність IP65. Використання на вулиці.
Тепло- та морозостійкість від -20 до 30°С.
Гнучкість дозволяє робити фігури різноманітних конфігурацій.
Високі характеристики міцності: не б'ється і не тріскається.
Не містить ультрафіолетового спектру.
Легкий монтаж. Для закріплення стрічки не потрібно спеціального інструменту та особливих професійних навичок.
Економія електрики, оскільки споживає всього 5,3 Вт/м.
Широка кольорова гама для рекламного дизайну та втілення цікавих ідей.
Не потребує блоку живлення. Це мінімізує витрати на підсвічування.
Після монтажу не вимагає додаткового обслуговування.
Ви можете використовувати світлодіодну стрічку 220 В для таких цілей:
-LED підсвічування рекламних конструкцій;
-створення світлових фігур;
-декорування дерев;
-оформлення ресторанів, кафе, барів, торгових центрів, салонів та магазинів;
-новорічне оформлення приватних будинків та готелів.
Монтаж стрічки хоч і є досить простим, але вимагає точного виконання технічних інструкцій з встановлення, оскільки напруга 220 В не є безпечною для людини.
При підключенні стрічок 220В до мережі живлення 220В необхідно використовувати лише ті аксесуари, які відповідають певним типам товару.
Якщо світлодіодна стрічка 220В не функціонує, то необхідно зробити перепідключення, попередньо змінивши полярність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | AVT |
| Цвет свечения | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 6 мм |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Застосування | Для вулиць |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | рожевий |
| Кратність різання | 100 см |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Кількість світлодіодів | 48 Led/m |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 5 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 220 V |
| Робоча температура | від -25 до 30°С |
| Світловий потік на метр | 15 Lm/m |
| Тип діода | SMD 3528 |
Информация для заказа
- Цена: 45,50 ₴


