
Матриця IC для LED 220V 30W 6000К
91 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матриця IC для LED 220V 30W 6000К
При монтажі цього ремкомлекту безумовно потрібно поставити на службу додатковий радіатор для відведення тепла та теплопровідної пасти або теплопровідного клею.
Комплект представленої матриці, являючи собою нехитрий в установці і компактний модуль, призначений для зміни або ремонту в LED прожекторах, індустріальних або вуличних світильниках.
Матриця — це ряд послідовно з'єднаних SMD світлодіодів, що розташовуються на першокласній алюмінієвій основі. Алюміній відмінно відводить тепло від світлодіодів, саме тому його дуже часто пускають у діодні вироби.
Світлодіоди SMD по порядку з'єднані між собою. Вони розміщуються на одній платі з IC драйвером, що серйозно зменшує масштаби приладу та полегшує заміну джерела освітлення. Ця матриця із SMD світлодіодів приєднується до мережі 220В.
Технічні характеристики:
тип — світлодіодна матриця
потужність діодної матриці — 30 Вт
світловий потік – 4000 люмен
індекс кольору – 80
температура світла – 6000 К
напруга — 220 В
колір — Білий
кут розсіювання — 120 градусів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Без бренду |
| Довжина | 40 мм |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Ресурс роботи | 20000 год |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 2090 Lm |
| Струм на виході | 0,115 А |
| Температура світіння | 6000 К |
Информация для заказа
- Цена: 91 ₴

