
Модуль інжекторний МТК 220V 3LED smd3030
42 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль інжекторний світлодіодний білий 220в smd3030 3LED 1.6Вт герметичний
Модуль інжекторний світлодіодний білий 220в smd3030 3LED 1.6Вт герметичний складається з кристалів підвищеної яскравості. Використовуючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт та неонові лампи, вони користуються популярністю на сучасному ринку LED освітлення.
SMD 3030 — 137 — часто застосовують:
для підсвічування сходових прольотів та поручнів;
як аналог основного освітлення;
у підсвічуванні альтанок та альтанок;
для масандр, фонтанів та під'їздів;
освітлення лайт-боксів та вивісок;
для зовнішньої реклами (світлові короби, об'ємні літери або вивіски).
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль SMD 3030 220V, як правило, має діоди білого, тепло-білого і яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольори спеціально для ваших рекламних конструкцій та дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Струм — 50мА
Напруга — 220V
Модель — МТК-3030-3R
Тип — SMD 3030
Кількість LED — 3 шт.
Колір діодів — білий холодний 23 000К
Кут — 10*70
Довжина хвилі — 625-630нм
Світловий потік — 137
Клас захисту — IP67
Потужність — 1,6 Вт
Габарити — 96*21* 10 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 21 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Кількість світлодіодів | 3 Led |
| Потужність | 1,6 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 220 V |
| Світловий потік | 137 Lm |
| Температура світіння | 23000 К |
| Тип діода | SMD 3030 |
Информация для заказа
- Цена: 42 ₴



