
Модуль інжекторний світлодіодний білий 12В smd3030 1LED 1.5Вт герметичний
31,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль інжекторний світлодіодний білий 12в smd3030 1LED 1.5Вт герметичний
Модуль інжекторний світлодіодний білий 12в smd3030 1LED 1.5Вт герметичний складається з кристалів підвищеної яскравості. Використовуючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт та неонові лампи, вони користуються популярністю на сучасному ринку LED освітлення.
SMD 3030 — 140 lm — часто застосовують:
для підсвічування сходових прольотів та поручнів;
як аналог основного освітлення;
у підсвічуванні альтанок та альтанок;
для масандр, фонтанів та під'їздів;
освітлення лайт-боксів та вивісок;
для зовнішньої реклами (світлові короби, об'ємні літери або вивіски).
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль SMD 3030 12V, як правило, має діоди білого, тепло-білого і яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольори спеціально для ваших рекламних конструкцій та дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Струм — 50мА
Напруга — 12V
Модель — МТК-3030-3R
Тип — SMD 3030
Кількість LED — 3 шт.
Колір діодів — білий 8 000К
Кут — 10*70
Довжина хвилі — 625-630нм
Світловий потік — 140 lm
Клас захисту — IP67
Потужність — 1,5 Вт
Габарити — 48*31*19 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 19 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 48 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 1,5 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 140 Lm |
| Температура світіння | 8000 К |
| Тип діода | SMD 3030 |
Информация для заказа
- Цена: 31,50 ₴




