
Модуль МТК LED зелений
3,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світлодіод 12В зелений 1LED 0.08Вт IP65
Колір наданого світлодіода — Зелений. Однак в асортименті нашого магазину ви також можете купити діоди інших кольорів: синього, червоного, зеленого, білого і жовтого.
Параметри:
діаметр – 10мм;
довжина – 20мм.
Область застосування:
створення вивісок для зовнішньої реклами барів, клубів, кафе, аптек, кіосків, ресторанів;
логотипи підприємств, літери та знаки;
для знаків та літер будівель в архітектурному підсвічуванні;
світлові інсталяції.
Він прикріплений до плати і має струмообмежуючі резистори, а зверху — захисну силіконову оболонку. Цей діод швидкого монтажу має розміри 4*8 мм. Все утворює світлодіодний модуль швидкого монтажу.
Споживана потужність одного представленого діода становить 0,08Вт.
Ось такий діод використовують у вуличній рекламі при мінімальних витратах грошей та зусиль з монтажу. LED продукт у вигляді одиночного світлодіодного пристрою в силіконовому повітронепроникному корпусі називається світлодіодом швидкого монтажу.
Світлодіодам швидкого монтажу зі ступенем захисту IP65 не страшна волога. Вони також захищені від пилу, тому надійні у використанні. Ці модулі нехитрі, економічні, надійні. Їх можна вільно та швидко встановлювати на будь-яку поверхню.
Після монтажу діод виступає над поверхнею всього на 6 мм. Працює від напруги 12 вольт прямого електроструму. Тип з'єднання – двопровідний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Зелений |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 0,08 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип діода | COB |
Информация для заказа
- Цена: 3,50 ₴



