
Модуль світлодіодний червоний 12В СОВ круглий 1LED 2,4Вт герметичний
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль світлодіодний червоний 12в СОВ круглий 1LED 2,4Вт герметичний
Модуль світлодіодний червоний 12в СОВ круглий 1LED 2,4Вт герметичний складається з кристалів підвищеної яскравості. Використовуючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт та неонові лампи, вони користуються популярністю на сучасному ринку LED освітлення.
СОВ — 70 lm — часто застосовують:
для підсвічування сходових прольотів та поручнів;
як аналог основного освітлення;
у підсвічуванні альтанок та альтанок;
для масандр, фонтанів та під'їздів;
освітлення лайт-боксів та вивісок;
для зовнішньої реклами (світлові короби, об'ємні літери або вивіски).
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль СОВ 12V, як правило, має діоди білого, тепло-білого і яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольорах. спеціально для ваших рекламних конструкцій та дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Струм — 50мА
Напруга — 12V
Модель — МТК-СОВ-3R
Тип — СОВ
Кількість LED — 3 шт.
Колір діодів — червоний
Кут — 140
Довжина хвилі — 625-630нм
Світловий потік — 70 lm
Клас захисту — IP67
Потужність — 2,4 Вт
Габарити — 46*30*5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Красный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 46 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 2,4 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 70 Lm |
| Тип діода | COB |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴




