
Модуль СОВ 12V рожевий 1LED 2Вт овальний IP65
17,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль СОВ 12V рожевий 1LED 2Вт овальний IP65
Модуль СОВ 12V рожевий 1LED 2Вт овальний IP65 складається з кристалів підвищеної яскравості. Використовуючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт та неонові лампи, вони користуються популярністю на сучасному ринку LED освітлення.
СОВ — 45 lm — часто застосовують:
для підсвічування сходових прольотів та поручнів;
як аналог основного освітлення;
у підсвічуванні альтанок та альтанок;
для масандр, фонтанів та під'їздів;
освітлення лайт-боксів та вивісок;
для зовнішньої реклами (світлові короби, об'ємні літери або вивіски).
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль СОВ 12V, як правило, має діоди білого, тепло-білого і яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольорах. спеціально для ваших рекламних конструкцій та дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Струм — 50мА
Напруга — 12V
Модель — МТК-СОВ-3R
Тип — СОВ
Кількість LED — 3 шт.
Колір діодів — рожевий (Pink)
Кут — 140
Довжина хвилі — 625-630нм
Світловий потік — 45 lm
Клас захисту — IP67
Потужність — 2 Вт
Габарити — 70*19*5 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | рожевий |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 2 W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 45 Lm |
| Тип діода | COB |
Информация для заказа
- Цена: 17,50 ₴




