
Неонова вивіска "COFFEE" RGB (з контролером)
2 302,50 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вивіска із світлодіодного неону (LED неон, гнучкий неон, дюралайт, холодний неон)
Cвітлодіодна вивіска має відмінну яскравість, мале споживання електроенергії і високу надійність. Вона перевершує практично за всіма параметрами вивіски зі звичайного неону в скляних трубках.
Конструктивно це свого роду duralight- герметичний, добре гнеться шнур з прозорого ПВХ або силікону, всередині якого є світлодіодна стрічка. Завдяки матовій поверхні шнура і невеликому кроку розміщення світлодіодів гнучкий неон візуально нічим не відрізняється від традиційного неонового, але в кілька разів дешевше неону в скляних трубках, який раніше використовувався в вивісках.
У вивіски з LED неону низьке енергоспоживання (див. характеристики) і висока яскравість-світло вивіски видно навіть вдень. Також йому не потрібно високовольтний трансформатор і він не крихкий, на відміну від його попередника. Вивіска має довгий термін служби і може бути включена навіть цілодобово.
В комплект входить: LED контролер (для управління зміною кольру) і блок живлення 12 вольт
Таблиця відмінностей звичайного і світлодіодного неону
Традиційний неон
LED-неон
Світловіддача
Яскравість фактично однакова
Ціна
LED неон-10-15 разів дешевше звичайного
Стійкість до низьких температур
+
+
Стійкість до перепадів напруги
+
+
Стійкість до ударів
-
+
Простота монтажу
-
+
Ремонтопридатність
-
+
Можливість експлуатації під водою
-
+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Спосіб установки | Навісний |
Информация для заказа
- Цена: 2 302,50 ₴

