
Led стрічка 12В зелена smd2835 120LED/m IP65, 1м
76,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна стрічка SMD 2835, 120 LED/м, зелений, IP65, 12 В
У вітальні зелена LED стрічка додасть розкоші та створить гарний настрій. У спальні допоможе створити неповторну романтичну атмосферу. В автотюнінг допоможе розробити оригінальний дизайн. Все це дає нам зелена світлодіодна стрічка 12в підвищеної яскравості зі 120 діодами на 1 метр.
Серія “STANDART” відрізняється вигідною ціною в той час, як яскравість стрічки чудова.
Дана LED стрічка герметична і має клас захищеності IP65. З цього можна зробити висновок, що діодну стрічку SMD 3528 можна монтувати у приміщеннях із високою вологістю.
Застосовується стрічка SMD 2835 для підсвічування в рекламних щитах та на вітринах магазинів. Біла підкладка вигідно поєднується із червоними діодами. Одна сторона стрічки має двосторонній скотч для зручного кріплення до поверхні. Основною умовою перед кріпленням стрічки є чистота поверхні. Також попередньо потрібно її знежирити.
Роботу стрічки на світлодіодах SMD 2835, 120 LED на 1 метр, серії “STANDART” із класом захисту IP65 забезпечує блок живлення напругою 12 вольт.
В одній бобіні 5 метрів стрічки. Продається лише бобінами. Якщо необхідно підключити довгий ланцюг стрічки, використовуйте паралельне підключення. Стрічка забезпечує рівномірне висвітлення. Велика щільність світлодіодів їй допомагають.
Низьке енергоспоживання та нескладний монтаж дозволяють використовувати стрічку SMD 2835 у підсвічуванні торгових меблів та обладнання, показуючи красу товару та залучаючи клієнтів. У рекламі таку стрічку використовують для створення унікального дизайну конструкцій, що світяться.
Такі вигідні риси стрічки, а також її підвищена яскравість свічення роблять її конкурентом дорогих освітлювальних продуктів.
Технічні характеристики:
Виробник: Китай
Тип: SMD 2835
Стрічка: клас Standart
Розмір діодів: 28*35
Ширина підкладки: 8 мм
Вологозахист: IP65
Кількість світлодіодів: 120 шт./м
Потужність: 9,6 Вт/м
Кут свічення: 120 градусів
Напруга: 12 В
Порізка: 2,5 см (3 світлодіоди)
Колір діодів: зелений
За спеціальними мітками на LED стрічці ви можете ділити її на сегменти по 3 діоди, що становить 2,5 см. Це полегшує монтаж, а хороша гнучкість дозволяє створювати найвигадливіші дизайни підсвічування. Подібного ви не знайдете в освітлювальних продуктах несвітлодіодного ринку!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | Без бренду |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Зелений |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Потужність | 9,6 W |
| Ресурс роботи | 20000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Робоча температура | від -40 до 60°C |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 76,30 ₴


