
Led стрічка 12В тепла бІла Motoko smd2835 60LED/m IP20, 1м
98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна стрічка MOTOKO PREMIUM SMD 3528 (60 LED/м), теплий білий, IP20, 12V
У прагненні придбати вигідну за ціною та якісну світлодіодну стрічку допоможе чудова лінійка LED стрічок серії «Преміум» від MOTOKO. Набутий нами багаторічний досвід роботи з LED стрічками гарантує розумні ціни для наших споживачів. Рівень якості стрічки MOTOKO настільки високий, що на ринку вона визнана дуже яскравою та надійною стрічкою. В основі стрічки — діоди типу SMD 3528.
Така стрічка має рівень захисту IP20, тому її відносять до негерметичних стрічок. З цієї причини діодну стрічку SMD 3528 розміщують лише всередині будинків із низьким рівнем вогкості.
З двох країв стрічки ви побачите два шнури для підключення.
З внутрішньої сторони така світлодіодна стрічка містить сполучну базу із захисним пластом. До алюмінієвого профілю стрічка монтується за її допомогою. Алюмінієвий профіль для стрічки LED необхідний для виведення тепла від діодів. Для цього виробу застосування профілю не буде неодмінним. Монтаж стрічки дуже простий: потрібно відклеїти захисний шар та встановити стрічку на заздалегідь знежирену та гладку поверхню.
Для функціонування стрічки використовується безпечна напруга 12V. Тому, для її приєднання знадобиться блок живлення, що служить для перетворення змінних 220 Вольт у потрібну постійну напругу 12V. Потужність блоку живлення вираховують за формулою нижче, беручи за основу довжину стрічки та її споживану потужність.
Розрахунок потужності блоку живлення для LED стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L заг св) + 20%, де
Р бп – потужність блоку живлення
Р св 1 м – споживана потужність 1 метра світлодіодної стрічки,
L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
20% – запас потужності блоку живлення.
При підключенні стрічку можна виграшно ділити відрізками по 5 см. Кут свічення діодів — 120 градусів, що дає нам широкий кут освітлення. Світлодіодна стрічка споживає дуже незначний обсяг електрики — лише 4,8 Вт/м.
Представлену стрічку 60 LED на 1 метр використовують для виділення об'єкта та для якості освітлення. У рекламному бізнесі стрічка SMD 3528 60 LED/м має великий попит. Застосовують її для висвітлення вітрин, рекламних щитів, вивісок, лайт-боксів.
Реалізується стрічка в бобінах 5 метрів.
Гарантійні зобов'язання поширюються лише на бобіну 5 м.
Технічні дані LED стрічки:
Ширина підкладки: 8 мм
Потужність: 4,8 Вт/м
Кут світіння: 120°
Клас якості: Преміум
Колір підкладки: білий
Рівень захисту: IP20
Робочий струм: 0,4А/м
Клейка підкладка: Є (клейовий шар 3M із захисним покриттям)
Кількість діодів: 60 LED/м
Кратність різання: 5 см (3 діоди)
Напруга: 12V
Світловий потік: 750-850 люмен/м (теплий білий)
Гарантійні зобов'язання: 12 місяців
Розміри: 8×5000 мм
Колір світіння: теплий білий
Тип світлодіодів: SMD 3528
Метрів у бобіні: 5 м
Переваги стрічки:
безпечна напруга постійного струму 12V;
розширена сфера використання (у котеджах, на меблевому та рекламному ринку, на комерційних виробництвах, у будинках);
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP20 |
| Бренд | MOTOKO |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 36 мес |
| Клас якості | Premium |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Кратність різання | 5 см |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Потужність | 4,8 W |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Робоча напруга | 12 V |
| Робоча температура | від -40 до 60°C |
| Світловий потік на метр | 750-850 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3500 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
| Яскравість на діод | 14 Lm |
Информация для заказа
- Цена: 98 ₴


