
Led прожектор консольний AVT-STL 30Вт 6000К IP65
735 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED прожектор консольний AVT-STL 30Вт 6000К IP65
Серед незвичайних якостей представлених світлодіодних прожекторів слід окремо виділити:
Довготривалий термін експлуатації - 30,000-50,000 годин.
Стійкість до поломок.
Відсутність потреби особливої утилізації.
Високий ккд.
Температура нагрівання менша.
Дешеві.
Не важкі.
Вуличне освітлення має бути не тільки яскравим, а й економним. І таким чином на допомогу наспівують нові діодні технології. Найкращим представником вищезазначеного типу освітленості вважається представлений LED зовнішній консольний прожектор, а просто — ліхтар. Потужність цього прожектора становить 30W W, що рівнозначно вуличних ліхтарів з лампами розжарювання 300W. Непроникність і запобіжний корпус LED дорожнього світильника роблять його міцним до фізичних навантажень зовнішнього середовища: потрапляння води, сміття всередину світильника. Застосування сучасних компонентів та високоякісне складання забезпечують надійність та тривалий термін служби вищевказаного освітлювального виробу.
Як правило, консольні світильники встановлюють на кронштейни. Вони призначені для освітлення трас та вуличок, виробничих компаній, парковок та інших вуличних об'єктів.
Високий ступінь захисту IP65 робить консольний прожектор стійким до зовнішніх впливів навколишнього світу. Для тих, хто живе у своєму будинку або на дачі, зовнішній LED прожектор стане ідеальним варіантом освітлення робочих зон, прибудинкових ділянок, де є підвищена вогкість.
Такий прожектор досить продуктивно використовують для декоративного світла, підсвічування об'єктів і будівель, різних рекламних приладів, бордів, вивісок, монументів, а також у ландшафтному проекті.
Слід згадати і про таку гідність цього прожектора, як низьке енергоспоживання: з потужністю в 10 Вт за яскравістю його можна порівняти з галогенним прожектором старого зразка в 100 Ватт!
Наявність сенсорних прожекторів означає економію електроенергії.
Якщо ви пересуваєтеся в автотранспорті по нічних автомагістралях або прогулюєтеся надвечір вуличками рідного містечка, отримувати насолоду від вулиць і автошляхів вам допоможуть вуличні освітлювальні прилади. Саме завдяки їм ви відчуваєте себе безпечно та безтривожно.
Технічні характеристики:
Потужність: 30W
Робоча напруга: 175-250V
Температура світіння: холодний, 6000К
Світловий потік: 3000 lm
Кут розсіювання: 120 градусів
Колір корпусу: сірий
Рівень захисту: IP65
Тривалість експлуатації: 30000 годин
Робоча температура: -20...+40
Частота: 50Hz
Габаритні розміри: 293*125 *32 мм
Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 32 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина | 293 мм |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Клас якості | Professional |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Матеріал корпусу | Сплав алюмінію |
| Потужність | 30 W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 110-265 V |
| Світловий потік | 3000 Lm |
| Температура світіння | 6000 К |
| Тип діода | SMD |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴



