
Led світильник накладний Boston 8Вт 6000К овал IP65
135,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник накладний Boston ЖКГ 8Вт 6000К овал IP65
Світильник накладний досить економічний і дуже простий у підключенні до джерела електрики. Підключається до мережі 220 В за допомогою вбудованого драйвера. Це дуже практично, тому що вам не потрібно купувати блок живлення до нього.
Колірна температура 6000К формує холодне біле світло. Такий відтінок світла посилює концентрацію уваги та допомагає створити робочу атмосферу. При такому освітленні приміщення навіть здається чистішим! За допомогою нього можна відзначити стерильність офісного приміщення, тому цей світильник вважають за краще використовувати в медичних організаціях, на кухнях і у ванних кімнатах. Така якість світильника може дати можливість експлуатувати його на великих фірмах, офісних кабінетах, на сходових прольотах або в під'їздах.
Світильник накладний має овальну форму і простий пластмасовий каркас білого кольору. Його світлорозсіювач виконаний із непрозорого білого полікарбонату. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному приладу згладжувати перепади електроенергії у мережі. Це гарантує стійку та надійну роботу світильника.
Як видно навіть з назви цієї моделі, такий світильник з успіхом експлуатують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника:
Немає мерехтіння.
Немає низькочастотного шуму.
Екологічно безпечний.
Не містить ртуті.
Легкість утилізації.
Немає ультрафіолетового та інфрачервоного радіовипромінювання.
Технічні характеристики представленого світильника:
Виробник — AVT
Країна-виробник — КНР
Тип освітлення — світильник
Тип ламп — LED
Тип діода — SMD
Тип світильника — пиловологозахищений
Спосіб монтажу — накладний
Форма конструкції — овал
Вигляд матеріалу — ABS пластик
Колір світильника — білий
Потужність — 8W
Робоча напруга — 185-265V 50Hz
Вхідна напруга — 220 В
Габаритні характеристики — 169*66*46 мм
Світловий потік — 900 lm
Кут освітлення — 120 градусів
Встановлений термін роботи — 40000 годин
Колір світіння — холодний білий
Колірна температура — 6000К
Клас захисту — IP65
Гарантійний термін — 12 місяців
Економія електричної енергії — 90%
Робоча температура — < 60°C
Габарити - 169*66*46 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 46 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 169 мм |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Потужність | 8 W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Світловий потік | 750 Lm |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Температура світіння | 6000 К |
| Форма | Овал |
Информация для заказа
- Цена: 135,10 ₴


