
Led світильник накладний Datex ЖКГ 20Вт 5000К коло IP65
315 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник накладний Datex ЖКГ 20Вт 5000К коло IP65
Світильник накладний досить економічний і дуже простий у підключенні до джерела електрики. Підключається до мережі 220 В за допомогою вбудованого драйвера. Це дуже практично, тому що вам не потрібно купувати блок живлення до нього.
Кольорова температура 5000К формує біле світло. Такий відтінок світла посилює концентрацію уваги та допомагає створити робочу атмосферу. При такому освітленні приміщення навіть здається чистішим! За допомогою нього можна відзначити стерильність офісного приміщення, тому цей світильник вважають за краще використовувати в медичних організаціях, на кухнях і у ванних кімнатах. Така якість світильника може дати можливість експлуатувати його на великих фірмах, офісних кабінетах, на сходових прольотах або в під'їздах.
Світильник накладний має овальну/круглу/квадратну форму і простий пластмасовий каркас білого кольору. Його світлорозсіювач виконаний із непрозорого білого полікарбонату. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному приладу згладжувати перепади електроенергії у мережі. Це гарантує стійку та надійну роботу світильника.
Як видно навіть з назви цієї моделі, такий світильник з успіхом експлуатують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника:
Немає мерехтіння.
Немає низькочастотного шуму.
Екологічно безпечний.
Не містить ртуті.
Легкість утилізації.
Немає ультрафіолетового та інфрачервоного радіовипромінювання.
Технічні характеристики представленого світильника:
Виробник — AVT
Країна-виробник — КНР
Тип освітлення — світильник
Тип ламп — LED
Тип діода — SMD
Тип світильника — пиловологозахищений
Спосіб монтажу — накладний
Форма конструкції — овал/круг/квадрат
Вигляд матеріалу — ABS пластик
Колір світильника — білий
Потужність — 20W
Робоча напруга — 185-265V 50Hz
Вхідна напруга — 220 В
Габаритні характеристики — 225*65 мм
Світловий потік — 1850 lm
Кут освітлення — 120 градусів
Встановлений термін роботи — 50000 годин
Колір світіння — білий
Колірна температура — 5000К
Клас захисту — IP65
Гарантійний термін — 12 місяців
Економія електричної енергії — 90%
Робоча температура — < 60°C
Габарити - 225*65 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 20 W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Світловий потік | 1850 Lm |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Температура світіння | 6000 К |
| Форма | Коло |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴



