
Led світильник накладний з датчиком Sensor 24Вт 5000К коло IP40
511 ₴
- В наличии
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник накладний з датчиком Sensor ЖКГ 24Вт 5000К коло IP40
Представлений світильник просто монтується до стелі та стін. Світло розпорошує в заданому напрямку без використання відбивачів та дзеркал. Препарат абсолютно безпечний і не виділяє хворих речовин. Миттю загоряється і виділяє мало енергії, що сприяє його тривалому використанню. Прилад не випромінює ультрафіолет і не зберігає ртуті.
Цей світильник має одну особливість — вбудований датчик руху. Даний датчик автоматично включає електросвітильник під час руху в радіусі 3-4 метрів від нього і автоматично відключає його через встановлений відрізок часу, коли рух припиняється. Така послідовність робить світильник довговічним і економним, тому що він не світить всю ніч безперервно поки ви його не відключите, а включається тільки тоді, коли ви підходите до нього на відстані 3-4 м і відключається через пару секунд після того, як ви відійдете від освітлювального елемента більше ніж на 5 метрів.
Презентований електросвітильник виготовлений для підсвічування господарських та житлових приміщень, сходових майданчиків, вестибюлів, ескалаторів.
Незвичайні якості:
Легкість монтажу.
Ударостійкість.
Низьке енергоспоживання береже ваші фінанси.
Факт наявності двох датчиків.
Компактні габарити.
Блискавичний старт і відсутність миготіння.
Екологічні.
Не потребують спеціального знищення.
Електросвітильники житлово-комунального господарства AVT3 SENSOR виступають чудовою альтернативою КЛЛ, лампам розжарювання та люмінесцентним освітлювальним приладам ЖКГ.
Область використання презентованого освітлювального приладу з датчиком руху вмить збільшилася: його використовують для внутрішнього освітлення адміністративних приміщень (готелів, офісних приміщень, торгових комплексів) або житлових об'єктів (під'їзних зон, коридорів, підвалів) , комірчин).
Звертаємо вашу увагу на те, що підключення та кріплення освітлювального елемента може здійснювати виключно кваліфікований майстер!
Технічні параметри:
Країна-виробник: Китай
Тип світильника: LED накладний
Призначення: освітлення житлово-комунальних господарств
Клас: Professional
Матеріал корпусу: пластик
Потужність: 24W
Робоча напруга: 185-265 В
Колір корпусу: білий
Температура світіння: 5000К
Колір світіння: білий
Ступінь захисту: IP40
Розміри: 180х35 мм
Срок використання: 50000 год.
Світловий потік: 2600 Lm
Гарантія: 1 рік
У наборі: 2 дюбелі та 2 саморізи, фіксатор освітлювального елемента.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | AVT |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP40 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Клас якості | Standart |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Світловий потік | 2600 Lm |
| Спосіб включення | Датчик руху |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Температура світіння | 5000 К |
| Форма | Коло |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴




