
Подовжувач на котушці із заземленням 20 м 4 гнізда
1 219,31 ₴
- В наличии
- Код: EH-ESR20
- +380 (50) 677-22-79
Подовжувач на котушці із заземленням 20 м 4 гнізда EH-ESR20 бренду Electro House може використовуватися в побутових, господарських і виробничих цілях. Він призначений для підключення різних електроприладів на великій відстані від стаціонарного джерела живлення – Довжина шнура подовжувача 20 м. Подовжувач EH-ESR20 не тільки безпечний, але і комфортний в експлуатації – він компактний, має зручну ручку для перенесення і ручку для змотування кабелю. Він незамінний, коли потрібно під'єднати електроприлад на відстані понад 10 метрів. Котушка робить експлуатацію подовжувача зручною і безпечною, економить час при змотуванні або розмотуванні шнура і запобігає пошкодження і заплутування під час експлуатації. Сама котушка є додатковим захистом шнура від пошкоджень. Можна витягнути рівно стільки дроту, скільки необхідно і зайва довжина не буде заважати. Виріб має корпус з вогнестійкого міцного PP матеріалу, а ручка і підстава металеві. Подовжувач на котушці із заземленням 20 м 4 гнізда має захист від перегріву. Перетин жил шнура: 3х1,5 мм² , жили виготовлені з біметалу. Подовжувач на котушці із заземленням 20 м 4 гнізда EH-ESR20 розрахований на інтенсивну експлуатацію і має тривалу гарантію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Количество жил | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,8 кг |
| Выключатель | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 20 м |
| Заземление | Є |
| Захист (IP) | IP20 |
| Колiр | Чорний |
| Кількість гнізд | 4 |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 220-250 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Сечение | 1,5 мм² |
| Размер | 260х220х335 мм |
| Температурний діапазон | -45...+50°С |
| Тип | Удлинитель |
| Чистота струму | 50 Гц |
- Цена: 1 219,31 ₴



